Türkiye'nin Deniz Üzerindeki En Büyük ve Tek Fuarı...

KÜNYE

Via Properties bünyesinde konumlanan Via Fuarcılık’ın organize ettiği  Boat Show Tuzla ; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlamaya devam ediyor.

BOAT SHOW TUZLA

07 – 15 KASIM 2020

SEKTÖRÜN DEVLERI BOAT SHOW TUZLA DENİZ FUARI’NDA

Via Properties bünyesinde konumlanan Via Fuarcılık’ın organize ettiği  Boat Show Tuzla ; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlamaya devam ediyor. Viaport Marina; Alışveriş Merkezi, Via Tema Park,Aslan Park, Akvaryum ve Sinema konsepti ile ziyaretçileri hem denizin en iddialı tekne tasarımları ile tanıştıracak hem de gün boyu ailece keyifli bir gün geçirebileceklerdir.
Sektörün lider tekne distribütör firmaları, tekne üretici firmaları, marin ekipman ve aksesuar firmaları, Charter firmaları da

Boat Show Tuzla Fuarı’na katılarak, stoktan teslim satın almak isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunacak. Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün güçlü ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak. Boat Show Tuzla karada ve denizde boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 200’den fazla teknenin yanı sıra her gün yapılacak farklı etkinliklerle dünya standartlarında Türkiye’de gerçekleşen tek deniz fuarı olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Tekne sahibi olmak isteyen herkesin, her zevke göre tekne bulabilecekleri, tekneyi denizde test edebilecekleri Türkiye’ nin en büyük ve deniz üzerindeki tek fuarıdır.
Siz de markanızı en iyi şekilde tanıtmak ve sergilemek için, firmanıza uygun olan katılım seçeneğine karar verin ve bu Show’da yerinizi alın… 

– Bu Fuar 5174 sayili kanun geregince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi) denetiminde düzenlenmektedir.

 

FUAR HAKKINDA

 Fuar Alanı  Viaport Marina
 Sergilenecek Ürünler  Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanlari, charter firmalari, broker firmalar, deniz motosikleti,motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri..
 Tarih  07 – 15 Kasım 2020  Saatler  10:00 – 18:00
 Beklenen  Ziyaretçi  50.000 +  Katılımcı Firma Adedi  200 +
 Sergilenecek Tekne Adedi  200 +  Sergilenecek Marka Adedi  400 +

Viaport Marina Tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan… Viaport Marina Tuzlaya ait tüm kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. KVKK uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için info@viaporttuzla.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.