Boat Show Eurasia 17 - 25 Şubat 2018

VIAPORT MARINA

 
Dünya'nın ilk deniz üzerinde tasarlanan yaşam merkezi Viaport Marina, Türkiye'de deneyimlenmemiş bir yaşama imzasını atıyor.
model stand La TerrasseTürkiye'nin en yeni marinasında, 5 çıpalı Dünya standartlarında ve 750 bağlama kapasitesine sahip olan Viaport Marina'da, siz değerli misafirlerimize, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunmaktayız. Özel tasarımı ve coğrafi konumu ile en kötü iklim koşullarına dahi hazır olan Viaport Marina'da gözünüz arkanızda kalmayacak.Detaylar ile Viaport Marina
Tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, yatçı depoları ve sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bebek bakım odası, engelli tuvaletleri gibi hizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile Viaport Marina'da konforunuz için gerekli bütün imkanlar bulunuyor.

75 ton lift ile 20.000 m2'lik kara park alanında çekek hizmetleri sağlanırken, tekneniz ile ilgili tüm bakım onarım işlemlerini yaptırabileceğiniz, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile çekek sahasında bulunan teknik servis ünitelerinden faydalanabileceksiniz. Teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve Dünya'nın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri de çekek sahasında hizmetinizde.

İstanbul'un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla, Viaport Marina ile artık sosyal yaşamın merkezi haline geldi. Sadece bir bağlama hizmeti değil, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaların, yeme içme alanlarının, Türkiye'nin en hızlı roller coasterı ile 150.000m2'lik yeşil alanın, ilgi çekici deniz canlılarının bulunduğu akvaryumun, açık ve kapalı sinema salonlarının da bulunduğu Viaport Marina'da hayatın her alanından hizmetler size sunuluyor.

İstanbul da olmanın keyfini, şehrin gürültüsünden uzakta yaşayabileceğiniz marinamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
 
  •  

HABER BÜLTENİ

Git