Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için TeşekkürlerTürkiye'nin Deniz Üzerindeki En Büyük ve Tek Fuarı Viaport Marina'da.

 

Türkiye'nin en yeni marinasında, 5 çıpalı Dünya standartlarında ve 750 bağlama kapasitesine sahip olan Viaport Marina'da, siz değerli misafirlerimize, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunmaktayız. Özel tasarımı ve coğrafi konumu ile en kötü iklim koşullarına dahi hazır olan Viaport Marina'da gözünüz arkanızda kalmayacak.

>>> Marinayı Keşfedin <<<
 

 

 

 


 

DETAYLAR ILE VIAPORT MARINA


75 ton lift ile 20.000 m2'lik kara park alanında çekek hizmetleri sağlanırken, tekneniz ile ilgili tüm bakım onarım işlemlerini yaptırabileceğiniz, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile çekek sahasında bulunan teknik servis ünitelerinden faydalanabileceksiniz. Teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve Dünya'nın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri de çekek sahasında hizmetinizde.

İstanbul'un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla, Viaport Marina ile artık sosyal yaşamın merkezi haline geldi. Sadece bir bağlama hizmeti değil, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaların, yeme içme alanlarının, Türkiye'nin en hızlı roller coasterı ile 150.000m2'lik yeşil alanın, ilgi çekici deniz canlılarının bulunduğu akvaryumun, açık ve kapalı sinema salonlarının da bulunduğu Viaport Marina'da hayatın her alanından hizmetler size sunuluyor.

İstanbul da olmanın keyfini, şehrin gürültüsünden uzakta yaşayabileceğiniz marinamızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

 

 

 


HABER BÜLTENİ

Git