Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Haberler

By Sağlık
By Sağlık

by sağlık sağlıklı yaşam gereçleri masaj spor jimnastik aletleri konseptinde by sağlık ve ovron markalarımız ile yurtiçi ve yurtdışından 2008 yılından itibaren sektörün en iyisi olmak amacı ile gerek kalite gerek sağlıklı yaşam adına iddialı şekilde hizmet vermekteyiz. 

Delfin Denizcilik
Delfin Denizcilik

Delfin Su Yapıcılar, 2007’den bu yana Türkiye ve dünya genelinde bir çok müşteriye hizmet vermektedir. Delfin Denizcilik olarak amacımız, deniz suyuna erişimi olan herkesin su yapıcının sunduğu imkan ve kolaylıktan faydalanmasını sağlamak. Bu amaçla, cihazlarımız dayanıklı, güvenilir, kullanışlı ve uygun fiyatlarda olmaları hedeflenerek üretilmektedir. Satış sonrası hizmetlerimiz ve yedek parça imkanlarımızla sattığımız cihazların daima arkasındayız.

Deniz Yatçılık
Deniz Yatçılık

1998 yılında Türkiye yatçılık sektörüne adım atan Deniz Yatçılık, yola çıkarken çizdiği güvene ve kaliteli hizmet anlayışına dayalı rotasından hiç ödün vermeksizin büyüyerek yoluna devam ediyor.

Boat Show Tuzla 02-08 Ekim 2018 Fuarına; Absolute 52 Fly, Absolute Navetta 48, Galeon 360 Fly,Absolute Navetta 52,Sea Ray 270 Sdx ve Sea Ray 470 ile kayılım yapacak olan Deniz Yatçılık, Absolute Navetta 48 in Türkiye Lansmanını da gerçekleştirecektir. ​

 
D-Marin
D-Marin

D-Marin; İyon, Ege ve Adriyatik denizlerindeki benzersiz 11 marinasıyla, Doğu Akdeniz Çanağı' nın en büyük marina zincirlerinden biri olarak rekreasyonel yatçılığı teşvik etmekte, sunduğu altyapısıyla doğal su yollarına erişim sağlamakta ve ekonomik olarak da yerel istihdama ve büyümeye hizmet eden sürdürülebilir faaliyetler göstermektedir.

Gena Yatçılık
Gena Yatçılık

Kurulduğu günden bu yana, bir nesilden insanın tekne sahibi olma hayalini gerçekleştiren Gena Yatçılık, bu geleneği yeni ürün ve hizmetlerle sürdürerek; yeni bir jenerasyonun da denizciliğin tadına varabilmesi için çalışmaya devam ediyor.

Gena Yatçılık Boat Show Tuzla 02-08 Ekim 2018 Fuarına Bavaria C45-C50-C57,Bavaria R40,Bavaria S45 Coupe,Bavaria Cruiser 34-37-41,Nautitech 40 Open ve Nautitech 46 ile katılım yapacaktır..

İca Dış Ticaret ve Tekstil San.Tic.A.Ş.
İca Dış Ticaret ve Tekstil San.Tic.A.Ş.

1990 yılından itibaren  A ve A+ müşteri kitlesine hizmet veren İCA Home & Garden, mobilya sektöründe elit marka algısı ve luxury mağaza konsepti ile sektörde farklılaşarak üst grup perakende mağazacılığını oluşturmuştur.

Mavi Tuna
Mavi Tuna

MAVITUNA MUM. MUH. MAK. SAN. VE TIC A.S., established as a family company in 2002, our company has increased its paid capital to TL. 450.000,00 (150.000,00 €= Euro) continues to keep its entire knowledge and material accumulations in the sector. Adopting the principles of generating solution-oriented results with our engineering support , being A Fast And Reliable Supplier, Providing Contınuous And Uninterrupted Support, 100% Customer Satisfaction

Mia Marin
Mia Marin

Mia Marin, tekneler için her ölçüye ve özel isteğe uygun masa, sandalye ve aksesuar tasarımlarını yerli üretim kaynakları ile üretip Türk tekne imalat sanayisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Alanında uzman iç mimar ekibimiz, her teknenin farklı ölçü ve oturma düzenini göz önünde bulundurarak sizlere özel uygun çözümler sunmaktadır.
1 ila 3 hafta gibi kısa bir sürede imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünleri, denizdeki korozyona, yıpranmaya, her türlü hava koşuluna, güneşe, ısıya, neme dayanıklı 1. sınıf Birmanya Teak, 316L paslanmaz çelik ve Qualanod sertifikalı alüminyum malzemelerden üretmektedir. Mia
Marin Collection, Türkiye’de ilk defa tekneler için çok çeşitli masa, sandalye ve aksesuar tasarım ürünlerini bir arada sunmaktadır.

Safter Marine
Safter Marine

2003 yılından beri gezi amaçlı tekne üretimi ve farklı alanlardaki yatırımları ile 8000 m2 si kapalı, 6000 m2 si açık olmak üzere toplamda 14,000 m2 lik modern üretim tesisinde faaliyet gösteren Safter Marin, sahip olduğu iç dinamik ve tecrübeleri ile denizciliğe olan tutkusunu birleştirerek, üretmiş olduğu tekne modelleriyle deniz severlerin her zaman takdirini kazanmıştır. Safter Marin, kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet etmektedir. Teknolojik alt yapısını sürekli geliştirerek, üretim kapasitesini her geçen yıl arttıran firmamız, 11-14 ft aralığında gezi tekneleri üretmektedir.

Tezmarin
Tezmarin

Tezman Holding tarafından 1996 yılında kurulan Tezmarin Turizm ve Ticaret A.Ş bugün Türkiye'nin en büyük yat distribütörüdür. Ofis ve teknik olarak genel müdüründen en küçük personeline kadar profesyonel denizci olan deneyimli ekibiyle; Türkiye'nin tüm sahillerinde en iyi satış sonrası hizmeti müşterilerine sunan Tezmarin, 130 yılı aşkın geçmişiyle yat üretimi konusunda dünya lideri olan Beneteau Grubu’nun ürünlerini pazarlamaktadır. Beneteau Grubu, French Merchant Navy, Bureau Veritas ve CE Standard'ları gibi en yüksek kalite kriterlerine uygun, dünyanın en büyük yat üreticisidir. Beneteau’nun yanında gruba ait CNB, Lagoon Catamaran, MCY, FourWinns, Wellcraft, Glastron ve Pirelli Boats gibi dünya markalarının da pazarlaması Tezmarin tarafından yapılmaktadır.

Top Leisure
Top Leisure

JEANNEAU yelkenli yatlarının Türkiye Distribütörlüğünü 1996 yılından beri yürüten Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. Marmaris Albatros Marina'daki merkez ofisinde ve İstanbul Kalamış ofisinde satış, satış sonrası teknik servis ve ikinci el yat satışı alanında hizmet vermektedir. Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris merkez olmak üzere İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedi

Trend Marin
Trend Marin

Marin ve Otomotiv pazarları için ürün ithalatı, satışı ve satış sonrası hizmetlerini yapan bir firmadır. Trend Marin ayrıca tüm bu süreç için, firmalara ve çalışma ortaklarına danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Satış ve teknik ekibimiz, tekne veya aracınız için ihtiyacınız olan ürün veya hizmeti, alternatifler arasından “önceliklerinize” göre belirler ve size teklif eder. Onayınız sonrasında ise, ürünlerin manuallerine uygun olarak montaj yapılmasını sağlar. İhtiyacınız olan her an ise yanınızda olarak gerekli satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirir.

Trio Deniz Araçları
Trio Deniz Araçları

Trio Deniz, “Türkiye’deki tüm teknecilere en üst kalitede ürün ve hizmetler sunma” vizyonuyla 2005 yılında kuruldu ve kısa sürede Türkiye’nin en büyük tekne distribütörlerinden birisi haline geldi.

Boat Show Tuzla 02-08 Ekim 2018 Fuarına Sanlorenzo,Pretige,Jeanneau,Sacs,Hanse ve Moody Markaları ile Katılım yapacaktır..

Turimpeks
Turimpeks

TURİMPEKS olarak, 1984 yılında kurulmuş tekne elektroniği ve seyir sistemleri alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Kurulduğumuz günden bugüne yürüttüğümüz Raymarine tek yetkili Türkiye distribütörlüğü ana işimiz olmak üzere, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sterling Power elektrik ekipmanları ve Scout vhf antenlerinin temsilcilik ve satışını yapıyor, endüstrinin en yeni teknolojik alt yapılarını en sağlam ve kullanıcı dostu tasarımlarla birleştiren ürünler sunuyoruz.

Tur Marin Denizcilik İşletmeleri A.Ş.
Tur Marin Denizcilik İşletmeleri A.Ş.

2009 yılında başlattığımız girişimimiz , 2010 yılında DUFOUR YACHTS 'ın bünyemize katılımıyla ivme kazandı . 2011 yılı 2. yarısında dünyanın önde gelen katamaran üreticisi FOUNTAINE PAJOT ‘un yelkenli katamaran ürünlerinin distribütörlüğünü alarak seçkin ürün yelpazemize yeni bir marka daha ekledik . 2012 yılında ise , yelkenli katamaranlardaki başarımızın bir göstergesi olarak FOUNTAINE PAJOT MOTORYACHTS ile de anlaşma imzaladık.

Tur Marin Boat Show Tuzla 02-08 Ekim 2018 Fuarına Dufour,Fountaine Pajot Markaları ile katılım yapmaktadır.

Uray Sigorta A.Ş.
Uray Sigorta A.Ş.

1997 Yılında Orhan Holding bünyesinde kurulan ve güçlü bir marka değerine ulaşan Uray Sigorta, hayal ortağı olarak adlandırdığı müşterileri, insan kaynağı ve paydaşları ile birlikte daha da büyüyerek vazgeçilmez hizmet noktası olmaya devam ediyor.

Yat Dizayn
Yat Dizayn

Firmamız 25 yıla aşkın tecrübesi ile Yat Döşeme ve Dekorasyon alanında birçok tekne sahibine , yat ve bot üreticilerine hizmet vermektedir. Yaratıcı , Yenilikçi ve Esnek bir üretim anlayışı ile Yat Döşeme ve Dekorasyon alanında çözüm üretme misyonu ile yola çıkan Yat Dizayn, müşterileri için en yüksek kalitedeki işçiliği ile , en doğru ürünleri kullanarak , en kısa zamanda üretmeyi amaçlamıştır.