Boat Show Eurasia - 02-08 Ekim 2018

Katılımcılarımızdan Haberler

Afs Yacht

AFS YACHT

Tersane sektöründe 1989 yılından beri süren yeni gemi inşaatı ve tamir çalışmalarımızda, daha iyi hizmetler vermek amacındayız.
Çelik ve alüminyum konstrüksiyon, blok imalatı, kızak üstü montajları da dahil bir çok aşamada işler yapmaktayız.
Deneyimli bir ekip olarak, firmamızın çalışma alanlarında sektörün en önde gelen tersanelerinde, ticari gemiler, yat ve askeri projeler başta olmak üzere, hizmetlerle kendimizi ifade etmiş durumdayız.
Ayrıca, firmamız kendi ürünü olan USTURMAÇA ASKISI ile birlikte, yangın malzemesi ( BONEX ) , kaptan koltuğu, şok emici koltuklar, Güneşlik filmleri gibi ürünleri de sektöre arz etmektedir.
Daha detaylı bilgi için www.afsyacht.com


 

Aksa Jeneratör

AKSA JENERATÖR / CUMMINS ONAN

Aksa Jeneratör, ürettiği kabin ve şaseleri boyamak için doğa dostu TGIC-FREE Triglycidyl Isocyanurate ve kurşun içermeyen polyester toz boya kullanmaktadır.
Bu tür boya kullanarak hem üretiminde çalışan insanların sağlığını korumakta hem de çevreyi kirletmemektedir. - Aksa Jeneratör üretim tesislerinde boya öncesi yüzey yıkama işlemleri sonucunda oluşan atık sular, arıtma tesisinde arıtıldıktan sonra çevreye herhangi bir zarar vermeyecek hale getirilerek İSKİ' ye deşarj edilmektedir.
Daha detaylı bilgi için www.aksaanadolu.com.tr


 

D Marin

D MARIN

Marinaların faaliyetlerinde bir standart oluşturmak üzere kurulan D-Marin, faaliyetlerine 2003 yılında D-Marin Turgutreis ile başlayarak, marina ağına 2009 yılında D-Marin Didim’i, 2010 yılında ise D-Marin Göcek’i kattı.  2009 yılında Hırvatistan Sibenik’te D-Marin Mandalina ile yurtdışına açılan D-Marin, 2012 yılı Nisan ayında Hırvatistan’ın en büyük marinası olan D-Marin Dalmacija ve D-Marin Borik’i bünyesine kattı. Aralık 2012'de ise Lamda Development ve Kiriacoulis Mediterranean Cruises Shipping ile önemli bir ortaklığa imza atarak dünya standartlarında süper yat marinası olan Flisvos Marina’yı ve yine Yunanistan’da bulunan Gouvia, Lefkas ve Zea’daki diğer üç üst sınıf marinayı bünyesine katarak büyümesini sürdürdü. Barselona’da bulunan MB’92 ile Aralık 2015’te imzaladığı ortaklık anlaşması ile yatçılık sektöründeki hizmet alanını süperyatlara sağladığı bakım ve onarım hizmetleri ile genişletti. Fransa’ da bulunan Blohm + Voss La Ciotat' nın 200 metre uzunluğundaki rıhtımı da, süperyat bakım onarım alanında 25 yıllık deneyim ve bilgi birikimine sahip olan MB92 tarafından Nisan 2017’ den itibaren yönetilmeye başlandı.
Daha detaylı bilgi için www.d-marin.com
 


 

Deniz Yatçılık

DENİZ YATÇILIK

Deniz Yatçılık olarak Absolute, Searay, Galeon, Dynamiq, Boston Whaler, Dreamline markalarının Türkiye Distribütörüdür.

 

Fuarda sergilenecek olan modelleri ise;

- Navetta 52,
- Navetta 58,
- Sea Ray 355 DA
- Sea Ray 475 DA
- Sea Ray 21 SPX
- Sun Sport 250
- SEARAY 270 Sundeck
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 


 

Gene Yacht
 

GENA YACHT Gena Turizm Yatçılık Ltd 1995 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren yat bakım, yat servis, yat charter, seyahat acentası, gemi acentalığı faaliyetlerini başarı ile sürdüren şirketimiz üstün alman teknolojisi Bavaria yelkenli yatlarının satış sonrası garanti, servis ve bakım hizmetlerini de yerine getirmektedir. 2009 mart ayı itibari ile Bavaria motor yatlarının satış temsilciliğini üstlenen Gena Yatçılık 2011 itibari ile Grand Soleil yelkenli tekneleri ,2014 de Sasga Yatları,2015 de Linssen Yatları Türkiye satış temsilcisi olmuştur. Şirket bünyesindeki “Gena Yacht Charter” (GYC) halen Port Alaçatı ,Turgutreis/Bodrum D-Marin,Marmaris Netsel Marina ve Göcek -D-Marin de Bavaria Yelkenli yatlarından oluşan filoları ile yat charter hizmetini sürdürmektedir. Bavaria yatlarının yanı sıra diğer tüm dünya markaları motor ve yelkenli teknelerinin servis, bakım,refit işlemleri de tecrübeli ve eğitimli ekibimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.
Gena Turizm Yatçılık kardeş şirketi olan Franken Meer Yatçılık 1996 yılında kurulmuş olup, BAVARIA yelkenli yatları Türkiye satış temsilcisidir.
Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

Fuarda sergilenecek olan tekneler; 
Katamaranlarda Türkiye Lansmanı                                                               Yelkenlilerde

* Bavaria Nautitech 542                                                                      * Bavaria Cruiser 34 Türkiye lansmanı
* Bavaria Nautitech 46 FLY                                                                 * Bavaria C57 görsel lansmanı
* Bavaria Nautitech 46 Open 
 
  
Bavaria’nın yelkenli serisindeki Kommodore Teknesi                              Motoryatlarda

* Bavaria C65 görsel lansmanı                                                              Bavarianın Yeni serisi E 40’ın küçük kardeşi;
                                                                                                              * E 34 görsel lansmanı
  

 
Bavarianın Motoryatlarda Kommodore Teknesi olan
  • R 55 FLY görsel lansmanı

 

Miele

Miele

Miele marin ürünleri ile Boat Show Eurasia Fuarı'nda yerini aldı.

Daha detaylı bilgi için www.miele.com.tr
 


 

Top Leisure

TOP LEISURE

JEANNEAU yelkenli yatlarının Türkiye Distribütörlüğünü 1996 yılından beri yürüten Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. Marmaris Albatros Marina'daki merkez ofisinde ve İstanbul Kalamış ofisinde satış, satış sonrası teknik servis ve ikinci el yat satışı alanında hizmet vermektedir.

Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş. başta Marmaris merkez olmak üzere İstanbul, Ayvalık, Çeşme, Sığacık, Yalıkavak, Turgutreis, Bodrum, Göcek ve Fethiye servis noktalarıyla satış sonrası destek anlamında, müşterilerinin ve tüm Jeanneau sahiplerinin her türlü bakım, onarım, montaj ve modifikasyon ihtiyaçlarını her biri kendi alanında bilgili ve deneyimli personelden oluşan teknik ekibi ile kısa süre içerisinde optimal maliyetle gerçekleştirmektedir.
Jeanneau Sun Odyssey 440 Modelinin Türkiye lansmanı Boat Show Eurasia Fuarı'nda olacaktır.
Daha detaylı bilgi için www.topleisure.net


 

HABER BÜLTENİ

Git